Usuwanie AdBlue
Wrocław

Usuwanie AdBlue w mieście Wrocław. Przyjedź do naszego centrum, wyślij nam sterownik swojego pojazdu lub zamów osobistą wizytę na terenie Wrocławia. Obsługujemy samochody osobowe, busy, pojazdy ciężarowe, a nawet maszyny budowlane i rolnicze. Na nasze usługi dajemy pisemne gwarancję zapewniając koniec problemów z AdBlue!

Zadzwoń do nas, umów wizytę, a położymy kres Twoim problemom z AdBlue.

Zaufaj nam, umów wizytę, a skończą się wszystkie Twoje problemy z AdBlue

Już tylko jeden krok dzieli Cię od rozwiązania Twoich irytujących i stresogennych problemów związanych z usterką AdBlue. Umów wizytę, a zapomnisz o usterce. Mamy 100% skuteczność i dajemy na to pisemną gwarancję!

Koniec z nieudanymi naprawami i powracającą usterką układu oczyszczania spalin z mocznikiem AdBlue

Nie zdzwimy się jeśli jesteś naszym potencjalnie kolejnym Klientem, który wymieniał wszystkie możliwe części: czujniki, pompy, zbiorniki, a problem i tak powrócił. Chcesz z tym skończyć? Zdecyduj się na programowe usuwanie AdBlue!

Koniec z marnowaniem Twoich pieniędzy i zakupem nowych części, które często i tak są niedostępne

Czy również Twój portfel został opróżniony, a mimo to usterka AdBlue nadal rujnuje Twoje nerwy? Dzięki nam możesz temu zapobiec i w końcu skutecznie rozwiązać problem.

Żadnych negatywnych skutków, koniec stresu i nerwów

Programowe wyłączenie AdBlue nie wpływa negatywnie na eksploatację czy ekologię pojazdu, a jego użytkowanie pozostaje na standardowym dla niego poziomie. Zero negatywnych skutków i konsekwencji.

Dlaczego warto usunąć AdBlue ze sterownika?

Poznaj jedyny skuteczny sposób na rozwiązanie usterki AdBlue w Twoim pojeździe.

Bezterminowa i pisemna gwarancja na usuwanie AdBlue

Zapewniamy Ci bezterminową gwarancję w zakresie wyprogramowanego AdBlue. 

Wszystkie rodzaje pojazdów

Obsługujemy niemal każdy pojazd wyposażony w feralny i lubiący się popsuć system oczyszczania spalin z  mocznikiem AdBlue.  Samochody osobowe, busy, pojazdy ciężąrowe i maszyny budowlane oraz rolnicze.

Jedyny skuteczny i relatywnie tani sposób na usterkę AdBlue

Jeśli chcesz zostawić fortunę w serwisie, a i tak nie mieć pewności, że pozbędziesz się swojego problemu z AdBlue, żaden problem. Ale uwierz na słowo, że wyłączenie AdBlue to najlepsza opcja dla Ciebie, Twoich nerwów i portfela.

Ekologia i eksploatacja nadal w przypisanej normie

Nie bój się o normy czy negatywne skutki. Usunięcie AdBlue nie wpływa w jakikolwiek, negatywny sposób na ekologię i eksploatację pojazdu. Nie zanotujesz nadmiernego dymienia, spalania czy innych dziwnych wymysłów z Internetu.

usuwanie adblue wrocław

Usterka AdBlue i objawy wskazujące na problem

Objawy wskazujące na problem z AdBlue

Uwierz nam na słowo, że wiemy z czym się borykasz. Z autopsji wiemy też, że system AdBlue jest niezwykle kapryśny i potrafi zszargać nawet stalowe nerwy, a usterka systemu poza tym, że jest niezwykle kosztowna w próbie naprawy i nieskuteczna, to w dodatku bywa ponadto niezwykle irytująca. Najczęściej występujące objawy wskazujące na problem z układem oczyszczania spalin to: 

  • Odliczanie dystansu pozostałych kilometrów do momentu unieruchomienia auta
  • Ograniczanie maksymalnej prędkości z jaką może poruszać się pojazd
  • Komunikaty i błędy na desce rozdzielczej wskazujące na konieczność dolania mocznika, mimo, że zbiornik jest pełny, niskie ciśnienie w pompie czy uszkodzenie zbiornika, w którym znajduje się mocznik.
  • Błędy na komputerze pokładowym, które samoistnie pojawiają się i znikają, a wszelkie próby ich usunięcia komputerem i tak po chwili kończą się porażką

Zobacz nasze realizacje z usuwania AdBlue w przeróżnych rodzajach pojazdów

Zobacz nasze przykładowe realizacje z usuwania AdBlue w samochodach osobowych, busach, pojazdach ciężarowych oraz maszynach. Rolniczych, przemysłowych i budowlanych.

usterka adblue mercedes v klasa
usuwanie adblue iveco daily
usuwanie adblue doosan
usuwanie adblue fendt

100% gwarancja na wyłączenie AdBlue

Każda wizyta naszych Klientów to 100% gwarancja pozbycia się problemu na trwałe!

usuwanie adblue wrocław
usuwanie adblue wrocław

Bezterminowa gwarancja na wykonaną usługę

Wraz z wykonaną usługą otrzymujesz od nas dokument z gwarancją na wykonany zakres prac. Wyłączony system po prostu nie ma prawa ponownie sprawiać problemów! Takich warunków na pewno nie uzyskasz w ASO, ani w warsztatach zajmujących się regeneracją części samochodowych.

Żadnych negatywnych skutków po usunięciu AdBlue

Zabieg programowego wyłączenia AdBlue jest bezpieczny dla pojazdu, a normy ekologii pozostają w przypisanych do niego widełkach. Wyłączenie AdBlue w ogóle nie wpływa jak sądzą niektórzy na filtr cząstek stałych, zarówno suchy jak i mokry. 

usuwanie adblue kraków
adblue wrocław

Tylko 2 godziny

Programowe usuwanie AdBlue zajmuje maksymalnie 2 godziny!

Nie wymieniamy części, nowych zbiorników, pomp albo czujników NOX

Nieważne co przyczyniło się do usterki. Wiemy na pewno, że jest kosztowne, awaryjne i drogie w wymianie, dlatego nawet nie wymieniamy tych części. My piszemy nową mapę do sterownika, a Ty masz problem z głowy! 

wyłączenie adblue wrocław
usuwanie adblue wrocław

Koniec z marnotrawieniem pieniędzy i nawaracającymi usterkami

Programowe wyłączenie AdBlue rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Darmowa diagnostyka i kopia oryginalnej mapy dla Ciebie! 

Nasza usługa usuwania AdBlue jest kompleksowa, połączona z diagnostyką i nowym programem do sterownika, którego kopię przechowujemy bezpiecznie na naszych serwerach i nośnikach. Jeśli chcesz, udostępnimy ją również Tobie.

usuwanie adblue kraków
adblue kraków

Koniec z tankowaniem AdBlue

Po usunięciu AdBlue nie musisz już kupować i tankować mocznika.

Zarezerwuj wizytę we Wrocławiu, wyślij nam sterownik lub zamów mobilny serwis

Możesz umówić u nas wizytę we Wrocławiu lub wysłać sterownik, który obsłużymy zdalnie, albo zamówic nasz mobilny serwis gdziekolwiek jesteś.

usuwanie adblue kraków

Usterka AdBlue i marki samochodów osobowych, busów, pojazdów ciężarowych i maszyn,w których programowo usuwamy AdBlue

Zobacz listę najczęściej psujących się marek i modeli, w których usterka z AdBlue występuje nagminnie. Nie widzisz tu swojego auta, busa, pojazdu ciężarowego, maszyny budowlanej, przemysłowej, rolniczej, a nawet wózka widłowego? Nie przejmuj się, niemal na pewno i ten egzemplarz będziemy w stanie przeprogramować! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Usuwanie AdBlue Kraków

Awaria AdBlue i popularne pytania dotyczące usterki układu

Sprawdź listę pytań od naszych Klientów. Być może masz podobne?

K
L

Jak usuwamy AdBlue we Wrocławiu?

Wystarczy, że odwiedzisz nasz warsztat osobiście we Wrocławiu, wyślesz do nas sterownik lub zamówisz wizytę na terenie miasta. A sam proces polega na programowym wyłączeniu AdBlue ze sterownika pojazdu.

K
L

Jaka jest cena za usuwanie AdBlue?

W zależności od sterownika są to kwoty od 960 pln netto.

K
L

Czy dajemy gwarancję na usługę wyłączenia AdBlue?

Oczywiście, bezterminową i pisemną jeśli tylko zechcesz.

K
L

Czy proces wyłączonego AdBlue możemy przywrócić?

Tak, bez najmniejszego problemu i zerowym kosztem!

K
L

Jakie pojazdy obsługujemy?

AdBlue usuwamy w samochodach osobowych, ciężarowych, busach, a nawet maszynach!

K
L

Czy usterka AdBlue jest droga w naprawie i skuteczna?

Tak, jest droga jeśli będziesz próbować ją naprawiać w ASO lub w warsztatach. I niestety, nieskuteczna. Możesz zostawić tam nawet kilkanaście tysięcy złotych, a problem i tak wróci! Jeśli chcesz tego uniknąć, to prostu zostaw tę usterkę naszej ekipie i zdecyduj się na programowe usuwanie AdBlue.

K
L

Czy usuwanie AdBlue ze sterownika powoduje błędy?

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia, owszem, może być i tak. U nas możesz spać spokojnie, a na usługę dostajesz bezterminową gwarancję.

8 + 8 =

Kontakt

601 846 620

Zadzwoń, zapytaj o cenę, termin i możliwość wyłączenia AdBlue w Twoim pojeździe. Jesteśmy do Twoich usług

Masz nagłą awarię? Zadzwoń!

kontakt@usuwanieadblue.com.pl

Wyślij wiadomość, a odpiszemy na nią tak szybko jak to tylko możliwe. Jeśli nie chcesz czekać, zadzwoń już teraz!

Codziennie 8:00 - 16:00

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Na czym polega usterka AdBlue oraz dlaczego programowe wyłączenie AdBlue to najlepszy sposób na pozbycie się uesterki? 

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z samochodem osobowym, busem, maszyną czy nawet wózkiem widłowym. Problem zawsze ma te same źródła. Awarii ulegają czujniki NOX, pompy AdBlue tudzież zbiorniki. 

W przypadku autoryzowanych serwisów wizyta zawsze kończy się kosztowną diagnostyką i jeżeli ktoś się zdecyduje, wymianą części. Problem w tym, że wymiany poszczególnych elementów nie dają gwarancji. A nawet, jeżeli właściciel pojazdu zdecyduje się zakupić cały zestaw (najczęściej pompa + zbiornik) to i tak nie ma pewności, że problem nie powróci w niedalekiej przyszłości. Przeciwnieństwem takiego ryzyka jest programowe usuwanie AdBlue.

Dzieje się tak, ponieważ system oczyszczania spalin to bardzo uporczywe i awaryjne rozwiązanie, które de facto nie wiele wnosi do ekologii, ale do obciążania portfela już niestety tak. 

Usuwanie AdBlue w mieście Wrocław

Jesteśli jesteś z Wrocławia lub jego okolic i szukasz sposobu na Twój problem z AdBlue, zadzwoń do nas. Umów wizytę i gwarantujemy, że rozwiążemy wszystkie Twoje problemy z tym niezwykle irytującym aspektem.

Programowe wyłączenie AdBlue ze sterownika to najlepsza ze wszystkich dostępnych opcji.